acce-solar-panel-and-argus-2

Solárne Napájané Kamery: Informácie Ktoré By Ste Mali Vedieť

Vaše bezpečnostné potreby by nemalo ohrozovať ani geograficky náročné prostredie.

A tu prichádzajú solárne bezpečnostné kamery.

Bezpečnostnú kameru napájanú solárnou energiou môžete použiť na monitorovanie miest bez možnosti pripojenia na sieť, alebo odľahlých oblastí, kde by vedenie káblov nebolo možné alebo príliš drahé, napríklad staveniská, stodoly, farmy, vidiecke domy, atď.

Ďalej popíšeme všetko, čo potrebujete vedieť o WiFi bezpečnostných kamerách so solárnym napájaním a pomôžeme vám zorientovať sa v najlepšej možnosti pre vaše zabezpečenie.

Ponáhľate sa? Kliknutím na odkaz prejdete na požadovanú časť:

POČKAŤ! Pozrite si našu Ponuku pred tým ako budete pokračovať:

Práve teraz máme v ponuke EXKLUZÍVNE produkty za skvelé ceny. Ponuka Reolink bezdrôtových aj pripojených bezpečnostných kamier a systémov je vždy výhodná.

Čo Sú Solárne Napájané Bezpečnostné Kamery

Solárne bezpečnostné kamery, alebo bezpečnostné kamery so solárnym panelom, používajú solárny panel na získanie energie a preto nevyžadujú pripojenie do elektrickej sieťe ani žiadnu kabeláž.

Využitím slnečnej energie môžete získať to najlepšie z prírodných zdrojov, aby ste mohli nabíjať a prevádzkovať systém bezpečnostných kamier poháňaný slnečnou energiou bez mesačných poplatkov.

Bežne sa sebestačný bezdrôtový solárny bezpečnostný kamerový systém predáva ako komplet vrátane solárneho panela a bezpečnostnej kamery s nabíjateľnými batériami.

Tiež si môžete kúpiť samostatnú bezpečnostnú kameru a použiť solárny panel na napájanie vašej kamery.

Napríklad s bezpečnostnou kamerou Reolink Argus 2 sa dodáva nabíjateľná batéria a ponúka aj možnosť pripojiť prispôsobený solárny panel Reolink (je nutné dokúpiť), aby vaše kamera získala nepretržitý zdroj energie.

Jednou z TOP výhod je, že solárnu bezpečnostnú kameru môžete nainštalovať kamkoľvek budete chcieť. V daždivých alebo hmlistých dňoch bude solárna bezpečnostná WiFi kamera vďaka dobíjateľnej batérii stále fungovať ako obvykle – solárne napájanie je absolútne najlepšie!

Čoraz viac spotrebiteľov, ako ste vy, preferuje nákup „zeleného“ bezpečnostného riešenia, takže keď sa lepšie rozhliadnete môžete vidieť solárne bezpečnostné kamery všade okolo vás.

Ako Solárne Napájané Kamery Fungujú

Solárne bezpečnostné kamery používajú kvalitné solárne panely na zachytenie slnečných lúčov a premenu slnečného svetla na jednosmerný prúd (DC).

Následne sa meničom zmení jednosmerný prúd na striedavý prúd (AC), ktorý sa dá lepšie využiť na napájanie solárnych bezpečnostných IP kamier a batérií na kontinuálne používanie.

Aj keď nie je k dispozícii slnečné svetlo, bezdrôtové solárne bezpečnostné kamery môžu stále získavať energiu z nabíjateľných batérií, ktoré ukladajú prebytočnú elektrickú energiu generovanú solárnym panelom.

Teraz pozor: na rozdiel od všeobecného presvedčenia môžu solárne panely vyrábať elektrinu aj v daždivých alebo oblačných dňoch, pretože slnečné lúče môžu prejsť aj cez dážď a mraky.

Účinnosť solárnych panelov sa však nepochybne v daždivých alebo oblačných dňoch zníži, takže intenzívne priame slnečné žiarenie je pre bezpečnostné kamery napájané solárnou energiou nevyhnutné na dosiahnutie čo najlepšieho výkonu.

A keďže vonkajšie solárne bezpečnostné kamery sa dodávajú v prevedení odolnom voči poveternostným vplyvom, nemusíte sa o ne vôbec obávať ani v daždivých dňoch.

V skutočnosti môže byť občasný dážď prospešným – ekologické očistenie vášho solárneho panelu prírodou a zdarma!

Podpora na Kúpu Solárnych WiFi Bezpečnostných Kamier

Solárne bezpečnostné kamery so samoobnovujúcim sa a čistým zdrojom energie získavajú čoraz väčšiu pozornosť a popularitu, pretože verejnosť sa v dnešnej dobe stáva ekologickejšou.

Aby sa podporilo zavádzanie technológie solárnej energie, vlády mnohých krajín, ako napríklad USA, Veľkej Británie, Kanady atď., ponúkajú stimuly (daňové úľavy, rabaty, program FIT atď.) pre inštaláciu solárnych systémov, ako napríklad solárne kamery.

Štatistiky ukazujú, že vďaka solárnym stimulom sa cena za systémy na slnečnú energiu vrátane bezdrôtových bezpečnostných kamerových systémov so solárnym zdrojom znížila o 70%, zatiaľ čo počet nainštalovaných solárnych zariadení sa od roku 2005 do roku 2014 zvýšil o 6000%.

Vzhľadom na skutočnosť, že bezpečnostné kamery napájané slnečným žiarením sú cenovo dostupné a premena energie je efektívna, je vhodný čas na kúpu domáceho bezpečnostného kamerového systému, ktorý je napájaný solárnym panelom.

Okrem toho môžu správne umiestnené solárne bezpečnostné kamery pre váš domov / podnikanie tiež pomôcť pri znížení ceny poistenia a v prípade potreby poskytnúť dôkazy, keď nastane poistná udalosť.

Top 6 Benefitov Solárnych Bezpečnostných Kamier

Teraz sa pozrime na výhody bezpečnostných kamier so solárnym napájaním a uvidíme, čo od nich môžete očakávať.

1. Solárne bezpečnostné kamery umožňujú flexibilné umiestnenie

Bezpečnostná kamera so solárnym napájaním nepotrebuje žiadne káble ani sieťovú zásuvku. Môžete ju teda použiť pri monitorovaní rôznych situácií, vzdialených lokalít, alebo geograficky náročného prostredia.

Medzi typické miesta, kde môžete nainštalovať monitorovaciu kameru so solárnymi zdrojmi, patria okrem iného víkendové domy, prístrešky, staveniská, vinice, farmy, stodoly, člny, sklady, obytné vozidlá atď.

2. Jednoduchá Inštalácia aj Premiestnenie

Bezdrôtové bezpečnostné kamery so solárnym napájaním typu „urob si sám“ alebo DIY sa dajú rýchlo nainštalovať na ľubovoľnom mieste, pretože nemusíte inštalovať chaotickú kabeláž ani vŕtať káblové prechody, čo je cenovo výhodná možnosť zabezpečenia.

Čo je ešte lepšie, môžete svoje solárne bezpečnostné kamery ľahko presunúť keď projekt napreduje, alebo je dokončený. To je vhodné napríklad pre staveniská, alebo váš nový dom ktorý práve staviate. po dokončení jednoducho svoje solárne IP kamery presuniete na nové miesto. Žiadne výpadky, žiadne nastavovania. Jednoducho Reolink.

Video Prepis

Solárna bezpečnostná kamera Reolink Argus 2E je dokonale prenosná a flexibilná, bez káblov, bez pripájania a bez vŕtania. Kmaeru môžete umiestniť v interiéri aj exteriéri tak ako práve potrebujete, napríklad nad predné dvere, na dvor, do škôlky, na stavenisko, atď.

3. Šetrná k Životnému Prostrediu

Bezpečnostné kamery napájané obnoviteľným slnečným žiarením neničia životné prostredie ani nespôsobujú žiadne znečistenie, ani odpad tak ako to robia jednorazové batérie.

Naviac, vytvorenie infraštruktúry na podporu tradičných systémov sledovania môže byť rušivé. Kamery so solárnym napájaním nevyžadujú žiadnu infraštruktúru a umožňujú zachovanie takých oblastí, ako sú chránené mokrade.

4. Solárne Napájané Kamery Umožňujú Monitorovanie Cez Deň aj v Noci

Ako je vysvetlené vyššie, bezdrôtové bezpečnostné kamery IP napájané solárnym systémom môžu byť napájané nabíjateľnými batériami v noci, keď nie je k dispozícii slnečné svetlo.

A naviac solárne WiFi bezpečnostné kamery niektorých renomovaných značiek sú vybavené starlight senzormi svetla, ktoré môžu poskytnúť vynikajúce farebné nočné videnie – veľká výhoda v porovnaní s inými bezpečnostnými kamerami.

Nižšie môžete vidieť farebný nočný obraz snímaný bezdrôtovou kamerou so snímačom pohybu a solárnym napájaním Reolink Argus 2.

Reolink Argus 2E

100% Bezdrôtová Starlight Kamera

Nabíjateľná Batéria a Solárne Napájanie; Vonkajšie / Vnútorná Použitie; 1080 Full HD; Nočné Videnie; Obojsmerné Audio; Živé Zobrazenie Kedykoľvek a Kdekoľvek.

5. Jednoduché Rozšírenie

Ak budete chcieť neskôr pridať ďalšie 2 alebo 3 kamery, sú bezpečnostné kamery so solárnym napájaním tiež flexibilným a škálovateľným riešením.

Pomocou aplikácie Reolink môžete na svojom smartfóne sledovať živý obraz viacerých kamier súčasne.

6. Bezpečnostné kamery so solárnym napájaním majú dlhú životnosť

Väčšina výrobcov solárnych panelov ponúka štandardnú záruku 25 rokov, čo znamená, že solárny panel pre bezpečnostné kamery môže po 25 rokoch stále produkovať nie menej ako 80% energie a vyžaduje minimálnu údržbu.

Čo Zvážiť pri Kúpe Solárych Bezpečnostných Kamier

Pri výbere najlepších solárnych bezpečnostných kamier sú niektoré kľúčové vlastnosti, ktoré by systému určite nemali chýbať.

1. Koľko elektriny môže solárny panel pre bezpečnostné kamery vyrobiť

Množstvo elektriny, ktorú môže solárny panel pre bezpečnostné kamery generovať je určené viacerými faktormi, ako je čas osvetlenia slnkom, poveternostné podmienky, uhol sklonu panelu atď.

Ak chcete maximalizovať efektívnosť vašich vonkajších solárnych bezpečnostných kamier, umiestnite solárny panel smerom na juh, aby ste čo najlepšie využili prírodné zdroje.

Dbajte na to, aby ste solárny panel pre bezpečnostné kamery udržali ďalej od možných prekážok, napríklad od tieňa vytvoreného blízkym stromom, alebo kríkom.

Zvyšovať účinnosť solárnych panelov pomáha tiež pravidelné utieranie povrchu panela vlhkou tkaninou, alebo handrou na čistenie prachu.

2. Akú batériu potrebuje vaša solárne napájaná bezpečnostná kamera

Na napájanie vašich solárnych bezpečnostných kamier sa používajú nabíjateľné batérie pre prípad, že nie je k dispozícii slnečné svetlo.

Aby sa zabezpečilo, že bezdrôtové solárne bezpečnostné kamery majú dostatok šťavy aby fungovali, batérie musia mať najmenej 10-krát väčšiu kapacitu ako maximálny výkon solárneho panela. Inak by sa batérie pre solárne bezpečnostné kamery mohli poškodiť v dôsledku prebíjania.

Jednoducho, ak sa chcete vyhnúť podobným problémom ako výber batérií pre vaše bezpečnostné kamery napájané solárnou energiou, je nákup solárnej IP kamery s nabíjateľnými batériami (ako je napríklad Reolink Argus 2E).

A ak by ste chceli pridať záložnú batériu pre vaše solárne sledovacie kamery, môžete sa priamo poradiť o odporúčaných typoch batérií.

3. Kam bude kamera ukladať záznam

Ideálne riešenie pre solárne bezpečnostné kamery, ak uprednostňujete lokálne zaznamenávanie videí aktivovaných pohybom bez dodatočných poplatkov je záznam na SD kartu, ktorú vložíte priamo do kamery.

Videá uložené na SD karte môžete ľahko prehrávať a spravovať priamo prostredníctvom svojho smart telefónu.

Ďalšou alternatívou je ukladanie videí zaznamenaných bezpečnostnou kamerou do cloudovej služby, ktorá umožňuje prístup k videám odkiaľkoľvek priamo cez aplikáciu na mobilnom zariadení, ktoré má pripojenie na internet.

4. Máte Wi-Fi na mieste, kde sú nainštalované bezdrôtové solárne bezpečnostné kamery

WiFi Bezpečnostné kamery so solárnym napájaním a snímačom pohybu vám môžu posielať okamžité varovania, keď sú pripojené na internet. Môžete tiež sledovať živý obraz z kamery priamo na vašom smartfóne.

Nemusíte mať obavy, ak miesto, ktoré chcete monitorovať nemá pokrytie WiFi sieťou!

Solárne bezpečnostné kamery vybavené slotom na microSD kartu môžu stále zaznamenávať udalosti detekcie pohybu priamo na kartu, aj keď nie je k dispozícii Wi-Fi / internet.

Ak však chcete sledovať živé video z vašej bezdrôtovej solárnej bezpečnostnej kamery, alebo prijímať okamžité varovania, pripojenie k internetu je nevyhnutnosťou.

Vďaka GSM bezpečnostným kamerám, ktoré sú napájané solárnou energiou a na pripojenie na internet využívajú 3G / 4G dáta od mobilných operátorov môžete pokryť aj miesta bez pevného káblového internetu alebo WiFi. Napríklad solárna bezpečnostná 4G kamera Reolink Go Plus.

Reolink Go Plus

100% Bezdrôtová 3G/4G LTE Mobilná Kamera

Nepotrebujete Wi-Fi ani napájanie; Nabíjateľná batéria alebo solárne napájanie; 2K 4MPx; Nočné Videnie; Obojsmerný zvuk; Živé zobrazenie kedykoľvek a kdekoľvek.

5. Cena WiFi Solárne Napájanej Bezpečnostnej Kamery

Počiatočná investícia do nákupu vhodnej kvalitnej zostavy bezpečnostnej kamery a príslušenstva môže byť vyššia, ale budúce výhody absolútne prevážia náklady spolu s dlhou životnosťou solárnych panelov hlavne pri inštalácii viacerých solárnych bezpečnostných kamier.

Takže namiesto výberu nefunkčných makiet solárnych bezpečnostných kamier, alebo lacných solárnych IP kamier s nízkym rozlíšením, je vhodnejšie siahnuť po kvalitnej solárnej bezpečnostnej kamere od dôveryhodnej značky.

Rýchly tip: Ak hľadáte bezdrôtové solárne externé bezpečnostné kamery, skontrolujte si aké má rozlíšenie. Požadujte minimálne Full HD (1080p), čo je minimum na rozlíšenie rozpoznateľných detailov.

Najlepšie Solárne Napájané Bezpečnostné Systémy Pre Váš Projekt

Na základe dôkladného prieskumu trhu a porovnania sme vybrali dve najlepšie solárne bezpečnostné kamery, ktoré dokážu pracovať so sieťou WiFi aj bez nej.

Najlepšia Bezdrôtová Solárna Bezpečnostná Kamera s Pripojeím na WiFi – Reolink Duo 2

Prvá bezpečnostná kamera napájaná solárnym žiarením ktorú uviedla spoločnosť Reolink bola, Reolink Argus 2 užívatelia aj odborníci si ju cenia vďaka množstvu funkcií a elegantnému dizajnu. Postupne prišli nové modely a dnes už môžete vidieť v našej ponuke aj duálne kamery s batériovým napájanám ako napr. model Reolink Duo 2.

Reolink Duo 2

100% Bezdrôtová Starlight Kamera

Duálny objektív, Nabíjateľná batéria a solárne napájanie; Ochrana Vonku / Vo Vnútri; 180° Panoramatický záber, 2K+ 6MP Quad HD; 5GHz/2,4GHz WiFi, Farebné nočné videnie; Obojsmerný zvuk; Živé zobrazenie kedykoľvek a kdekoľvek.

Táto bezpečnostná kamera s technológiou WiFi so solárnym napájaním sa dodáva s nabíjateľnou batériou a ponúka vám možnosť kúpiť si samostatný solárny panel Reolink na jej nepretržité napájanie.

Už sa viac nemusíte obávať krátkej výdrže batérie, problémov s nabíjaním či výmenou batérií ani ak sa vaše kamery napájané solárnou energiou nachádzajú mimo dosahu.

Ako správna bezdrôtová solárna bezpečnostná kamera je vybavená zdokonaleným obrazovým snímačom CMOS pre nočné videnie, ktorý prispieva k čistému obrazu a vizuálnejším detailom aj pri slabom osvetlení.

Môžete tiež ručne upraviť nastavenia solárnej kamery tak, aby ste získali farebné obrázky / videá v noci a mohli ste presne určiť farbu oblečenia, ktoré podozrivý nosil, alebo farbu automobilu.

Recenzie bezdrôtových bezpečnostných kamier

„Jednoduchá inštalácia, vysoká kvalita denného a nočného videa a lokálne nahrávanie robia z kamery Reolink Argus 2 solídnu voľbu pre bezdrôtové vnútorné / vonkajšie domáce kamerové systémy.“

–Od PC Mag

Rozlíšenieod 1080p
Obrazový SenzorStarlight CMOS senzor
Možnosti napájaniaBatériou, alebo Solárne
Nočné Videnie10 metrov
Obojsmerné AudioÁno
Detekcia PohybuÁno
VodeodolnosťÁno
Pozorovací Uhol110° (diagonálne)
Všetko v JednomÁno
Výdrž Batérie4-6 mesiacov v pohotovostnom režime

Pozrite sa na video zdieľané používateľom kamery Reolink Argus 2 nižšie a sledujte kvalitu obrazu tejto solárnej bezpečnostnej kamery.

Nemožno opomenúť: Reolink nedávno pridal do rodiny Argus dve nové solárne bezpečnostné kamery – Argus PT 2K a Argus Eco, ktoré ponúkajú ďalšie užitočné funkcie a radia sa tak do hviezdnej zostavy bezpečnostných kamier napájaných batériami.

Video ukážka solárnej kamery Reolink Argus PT:

Argus PT 2K

100% Wire-Free PT Camera

Nabíjateľná Batéria & Solárne Napájanie; Otočná 355° & Zdvih 140° ; IP65 Certifikovaná Vedeodolná; 2K 4MPx; Obojsmerné Audio; 122° Široký Pozorovací Uhol.

Vysokokvalitná solárna bezpečnostná kamera, ktorá bude pracovať bez WiFi pripojenia – Reolink Go Plus

Hľadáte vysoko kvalitnú bezpečnostnú kameru so solárnym napájaním s možnosťou umiestnenia na miesto bez WiFi signálu a bez napájania?

V tom prípade je táto bezdrôtová solárna monitorovacia kamera so snímačom pohybu Reolink Go Plus tou najlepšou voľbou.

Bezpečnostná kamera Reolink Go Plus je navrhnutá tak, aby fungovala na miestach kde nie je k dispozícii pripojenie k sieti Wi-Fi ani na zdroj elektrickej energie. Umožní vám sledovať živý obraz cez smartfón kedykoľvek a kdekoľvek.

Nižšie, recenzia bezpečnostnej kamery od Androidpit:

„Skutočnosť, že kamera Reolink Go môže bežať v mobilných sieťach a nepotrebuje pripojenie na Wi-Fi, z nej robí jednu z najuniverzálnejších vonkajších bezpečnostných kamier, ktoré sú k dispozícii.“

Rozlíšenie2k 4MPx
Obrazový Senzor1/3″ CMOS senzor
Možnosti NapájaniaBatériou, alebo Solárne
Sieť3G/4G mobilná sieť
Nočné Videnie10 metrov
Obojsmerné AudioÁno
Detekcia PohybuÁno
VodeodolnosťÁno
Pozorovací Uhol115°
Všetko v JednomÁno
Výdrž BatériePribližne 2 mesiace v pohotovostnom režime

Pozrite si vysoko kvalitné video zachytené solárnou bezpečnostnou kamerou Reolink Go (zdieľané skutočným používateľom, Jensom na svojom Youtube kanáli).

 

Reolink Go PT Plus

100% Bezdrôtová 3G/4G LTE Mobilná Kamera

Nepotrebujete Wi-Fi ani napájanie; Nabíjateľná batéria alebo solárne napájanie; Otočná; 2K 4MPx; Nočné Videnie; Obojsmerný zvuk; Živé zobrazenie kedykoľvek a kdekoľvek.

Všeobecné Otázky Ktoré sa Pýtate o Solárnych Bezpečnostných Kamerách

Keď hľadáte na trhu tie najlepšie solárne bezpečnostné kamery, môžete mať na mysli nasledujúce otázky:

1. Ak Dva Dni Nesvieti Slnko, Budú Mať Solárne Bezpečnostné Kamerové Systémy Stále Dostatok Energie Na Prevádzku

Ako je uvedené vyššie, bezpečnostná kamera so solárnym napájaním môže stále produkovať elektrinu aj v oblačných alebo daždivých dňoch.

Toto množstvo je nepochybne oveľa menšie ako počas slnečných dní, ale generovanie energie NIE JE nulové.

To znamená, že solárny panel bude aj naďalej nabíjať batériu kamery akonáhle je osvetlený. Dokonca aj v najhorších situáciách, keď nemáte priame slnečné svetlo, bude vaša kamera stále získavať energiu z nabíjateľných batérií a normálne fungovať.

2. Vyžadujú Solárne Napájané Kamery Oveľa Viac Údržby

Vo všeobecnosti si bezpečnostné kamery napájané solárnym systémom vrátane solárnych panelov vyžadujú minimálnu údržbu.

Aby sa zachoval optický výkon vašich solárnych bezpečnostných kamier, odporúča sa vyčistiť a skontrolovať solárny panel približne raz za šesť mesiacov.

Na čistenie panela môžete použiť destilovanú vodu a mäkkú kefu. Alebo ak požadujete dôkladné čistenie, najmite profesionálneho čističa solárnych panelov. Priemerné náklady na čistenie panelov sa pohybujú od 9,01 do 18,02 EUR za panel.

3. Ako Môžem Chrániť Svoj Solárny Panel Pre Kameru Pred Krádežou

Vaše bezdrôtové solárne bezpečnostné kamery so snímačmi pohybu by boli skutočne najlepším odstrašujúcim prostriedkom proti krádeži.

Keď zlodeji vstúpia do monitorovacej zóny, monitorovacie kamery napájané solárnou energiou vám pošlú okamžité varovanie a zastrašia zlodejov zvukovým alarmom.

Nižšie uvádzame ďalšie užitočné tipy, z ktorých si môžete vybrať:

  • Majte na pamäti sériové číslo, ktoré vám môže pomôcť dokázať, že ukradnuté panely sú skutočne vaše, keď sa váš prípad dostane do systému právnej spravodlivosti.
  • Umiestnite solárny panel pre bezpečnostné kamery na nedostupných miestach, napríklad na strechu, a k solárnemu panelu zablokujte prístup.
  • Svoje solárne bezpečnostné kamerové systémy si poistite.
  • Každý solárny systém pre bezpečnostné kamery niečo stojí, jednoduchá rada, použite skrutky proti ukradnutiu.

4. Ako Dlho Dokážu Bezpečnostné Kamery so Solárnym Napájaním Ukladať Záznam Na microSD Kartu 16/32 GB a Čo Keď Je Karta už plná

Nastavenie prenosovej rýchlosti (BitRate) vašich bezpečnostných kamier skutočne ovplyvní veľkosť súboru so záznamom. Čím vyššia je bitová rýchlosť, tým jasnejšie obrázky a videá získate, a tým väčšia bude veľkosť súboru.

Keď je karta SD vašej bezpečnostnej kamery plná, najstaršie videá sa automaticky prepíšu novými.

Zábery z bezdrôtovej solárnej monitorovacej kamery so senzorom pohybu preto nemusíte manuálne odstraňovať – nezabudnite však pravidelne pravidelne zálohovať dôležité súbory.

5. Môžem Pripojiť Bezpečnostnú Kameru So Solárnym Napájaním k Viacerým Zariadeniam, Napríklad k Dvom Inteligentným Telefónom

Absolútne ÁNO!

Zoberme si napríklad bezpečnostnú kameru napájanú solárnou energiou Reolink Argus 2E, podporuje až 8 simultánnych video streamov – s jedným hlavným streamom (režim Clear) a siedmymi sub streamami (plynulý režim).

A to znamená, že nielen vy, ale aj vaši rodinní príslušníci, máte prístup k tejto solárnej kamere odkiaľkoľvek prostredníctvom smartfónov, jednoducho zadaním UID a hesla vašej solárnej IP kamery.

Kde Môžete Solárne Napájané Bezpečnostné Kamery Kúpiť

V obchode Reolink.SK

A nezabudnite vziať do úvahy nasledujúce faktory:

  • Prichádzajú so solárnou bezpečnostnou kamerou nejaké skryté poplatky, napríklad náklady na inštaláciu alebo povinné predplatné?
  • Dostanete adekvátny po predajný servis pre vaše solárne bezpečnostné kamery, ako napríklad pomoc pri inštalácii?
  • Existujú nejaké zľavy pre nových používateľov, ktorí si kúpia novú solárnu kameru? (Napríklad Reolink ponúka 5% zľavový kupónový kód svojim novým zákazníkom, ktorí zadávajú objednávky na našich web stránkach po označení našej FB stránky.)

Reolink Argus Eco

100% Bezdrôtová Starlight Kamera

Nabíjateľná Batéria a Solárne Napájanie; Vonkajšie / Vnútorná Použitie; 1080 Full HD; Nočné Videnie; Obojsmerné Audio; Živé Zobrazenie Kedykoľvek a Kdekoľvek.