Reolink Cloud

Uložte všetky momenty, ktoré sú dôležité, oveľa bezpečnejšie.

(Spustené pre EU od 26.04.2022)

Video nahrávky v cloude

Uložte všetko, na čom záleží

Cloud Reolink Cloud dokáže zaznamenávať videá zakaždým, keď kamera zistí pohyb. Nemusíte mať obavy z toho, že vám bude chýbať dôležitý záznam, a to ani v prípade odcudzenia zariadenia alebo poškodenia microSD karty. K uloženej video histórii v službe Cloud môžete pristupovať prostredníctvom aplikácie Reolink alebo webovej stránky kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Šifrované úložisko

Vaše súkromie je našou najvyššou prioritou

Bezpečnosť na úkor súkromia nie je to, k čomu sme sa zaviazali. Reolink Cloud spolupracuje s webovými službami Amazon na bezpečnom ukladaní údajov. Na šifrovanie všetkých kanálov prenosu videa používame tiež 2048-bitový RSA, 128-bitový algoritmus AES-GCM a TLS. Keď uložíte záznam do cloudu alebo prehrávate záznam, vaše informácie sú vždy od začiatku do konca šifrované.

Najčastejšie otázky

Ako si Vytvorím Cloudový Účet?

Po prihlásení na web stránke Reolink.com si vytvorte svoj Reolink účet a cez svoj účet môžete priamo pristupovať ku Cloudovým službám. Druhá možnosť je cez aplikáciu Reolink, po prihlásení je Cloudové úložisko ihneď k dispozícii

Kedy bude dostupný Cloud aj pre EU?

Od 26.04.2022 je Cloudový servis dostupný aj pre Európu a UK, vrátane Free plánu pre jednu kameru a 1GB cloudového priestoru.

*Pre informácie o zmenách sledujte naše FB stránky.

Ktorá Kamera Podporuje Cloud a Kde Je k Dispozícii Cloudová Služba?

V súčasnosti Reolink Cloud pracuje s modelmi:

Batériou Napájané Kamery

Argus 2

Argus 2E Plus

Argus Pro

Argus PT

Argus 3

Argus 3 Plus

Go Séria

Reolink Go

Reolink Go PT

Reolink Go EXT

Reolink Go PT EXT

Duo Séria

Zvyšné Batériou Napájané Kamery

WiFi Kamery

T1 Pro

T1 Outdoor

Krajiny kde Cloud funguje: USA, Kanada, Austrália a Nový Zéland, EU vrátane Slovenska a Českej republiky.

Aktívne pracujeme na jeho kompatibilite s ďalšími Reolink modelmi a rozširujeme podporu do ďalších krajín. 

*Pre informácie o zmenách sledujte naše FB stránky.

Ako Môžem Nahrávať na Cloud a Ako Nahrávanie Zastavím

Prihláste sa do svojho Cloudového účtu cez aplikáciu Reolink. V nastaveniach môžete zapnúť, alebo vypnúť automatické nahrávanie do Cloudu. Keď vypnete nahrávanie, nebudú sa už viac videá zaznamenávať do vášho Cloudového účtu. Všetky uložené videá v knižnici Cloud Library môžete kedykoľvek vymazať.

Ako Zobrazím Uložené Cloudové Video Nahrávky

Po prihlásení do svojho účtu cez aplikáciu Reolink (iOS, Android), alebo na Cloudovej webovej stránke a môžete prehrávať všetky uložené videá a spravovať nastavenia cloudu.

Je Cloud spoplatnený?

K dispozícii je bezplatný 7-dňový - Basic Plan. Umožňuje pripojiť 1kameru a má k dispozícii 1GB úložného priestoru. Záznam bude uložený na 7dní.

K dispozícii sú aj spoplatnené verzie Standard Plan a Premier Plan, ktoré ponúkajú za mierny poplatok (od 3.59 Eur/mesiac) viac diskového priestoru a možnosť pripojť viac kamier.