Reolink Cloud

Uložte všetky momenty, ktoré sú dôležité, oveľa bezpečnejšie.

(Zatiaľ nie je spustené pre EU)

Video nahrávky v cloude

Uložte všetko, na čom záleží

Cloud Reolink Cloud dokáže zaznamenávať videá zakaždým, keď kamera zistí pohyb. Nemusíte mať obavy z toho, že vám bude chýbať dôležitý záznam, a to ani v prípade odcudzenia zariadenia alebo poškodenia microSD karty. K uloženej video histórii v službe Cloud môžete pristupovať prostredníctvom aplikácie Reolink alebo webovej stránky kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Šifrované úložisko

Vaše súkromie je našou najvyššou prioritou

Bezpečnosť na úkor súkromia nie je to, k čomu sme sa zaviazali. Reolink Cloud spolupracuje s webovými službami Amazon na bezpečnom ukladaní údajov. Na šifrovanie všetkých kanálov prenosu videa používame tiež 2048-bitový RSA, 128-bitový algoritmus AES-GCM a TLS. Keď uložíte záznam do cloudu alebo prehrávate záznam, vaše informácie sú vždy od začiatku do konca šifrované.

Najčastejšie otázky

Ako si Vytvorím Cloudový Účet?

Po prihlásení na web stránke Reolink.com si vytvorte svoj Reolink účet a cez svoj účet môžete priamo pristupovať ku Cloudovým službám. Druhá možnosť je cez aplikáciu Reolink, po prihlásení je Cloudové úložisko ihneď k dispozícii

Kedy bude dostupný Cloud aj pre EU?

Výrobcom udávaný termín bol začiatok roka 2021. Aktuálne bližší termín špecifikovaný nie je.

*Sledujte naše stránky, alebo FB a budete mať informáciu ihneď ako ju výrobca upresní.

 

Aké sú teda ďalšie možnosti?

  • vloženie microSD karty, podporovaná kapacita maximálne 64GB (*može sa líšiť po aktualizácii firmware).
  • nahrávanie na NVR, do počítača, diskovú stanicu, zaslanie videa e-mailom.
  • zmena krajiny v nastaveniach smartfónu na krajinu kde cloud podporovaný už je.

Ktorá Kamera Podporuje Cloud a Kde Je k Dispozícii Cloudová Služba?

V súčasnosti Reolink Cloud pracuje s modelmi Reolink Go, Argus 2, Argus Pro, Argus Eco, Argus PT, E1 a E1 Pro v krajinách USA, Kanada, Austrália a Nový Zéland. Aktívne pracujeme na jeho kompatibilite s ďalšími Reolink modelmi a rozširujeme podporu do ďalších krajín. Sledujte naše facebook stránky a budete mať informácie o novinkách ako prvý.

Ako Môžem Nahrávať na Cloud a Ako Nahrávanie Zastavím

Prihláste sa do svojho Cloudového účtu cez aplikáciu Reolink. V nastaveniach môžete zapnúť, alebo vypnúť automatické nahrávanie do Cloudu. Keď vypnete nahrávanie, nebudú sa už viac videá zaznamenávať do vášho Cloudového účtu. Všetky uložené videá v knižnici Cloud Library môžete kedykoľvek vymazať.

Ako Zobrazím Uložené Cloudové Video Nahrávky

Po prihlásení do svojho účtu cez aplikáciu Reolink (iOS, Android), alebo na Cloudovej webovej stránke a môžete prehrávať všetky uložené videá a spravovať nastavenia cloudu.