Doručenie objednávky

Doručenie vašej objednávky je zdarma. Spoplatnená je len možnosť platby na dobierku. Výška poplatku je 2,50€ s DPH. Ak sa poplatku chcete vyhnúť odporúčame platbu prevodom, vkladom na účet, alebo využite platobnú bránu 24pay.

Prepravcovia a dodacia lehota

Dostupnosť tovaru je uvedená pri každej položke. Tovar označený .Na sklade je okamžite dostupný na odoslanie, alebo Osobné Prevzatie. Termín osobného prevzatia si prosím dohodnite vopred cez naše .Kontakty telefonicky, cez kontaktný formulár, alebo mailom. Pri objednávke do 12:00 a voľbe prepravy Kuriérom počítajte s dodaním nasledovný pracovný deň (preprava po Slovensku). Na prepravu využívame služby spoločnosti DPD, takže v prípade potreby si môžete svoju objednávku presmerovať napríklad do práce, na Odberné miesto Pickup, alebo do výdajného boxu, ktorý je dostupný 24/7. Všetko cez link, ktorý príde mailom po odovzdaní vašej objednávky od nás kuriérskej spoločnosti.

Preprava Slovenskou Poštou bežne vyžaduje 2 – 5 pracovných dní. Zásielku si prevezmete na pobočke vašej pošty.

Tovar označemý .Na Objednávku bežne dodávame behom 5 pracovných dní. Ak by sa však vyskytlo meškanie, určite vás o tom budeme informovať vopred, ale robíme maximum aby to bolo práve naopak a zásielka dorazila čo najskôr.

Ak by vám niečo nebolo jasné, prípadne máte otázky ohľadom dodania, .Kontaktujte nás.